هزینه تزریق چربی به صورت

سرتیتر ها

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت بسیار بالا نمی باشدو با بودجه نه چندان زیاد، می توانید به بهترین نتیجه ها که مد نظر شما است برسید. ماده ای که تزریق میگردد از درون بدن خود فرد برداشته می شود؛ به همین دلیل  مواد و لوازمی که در این عمل مورد استفاده قرار گرفته اند قیمت چندانی را ندارند.

بیشترین قیمتی که باید پرداخت بکنید، دستمزد پزشک می باشد که این مورد هم کاملا متفاوت که بستگی به میزان توانایی، تخصص، منطقه جغرافیایی و امکانات مطب یا کلینیک می باشد. همچنین این قیمت ها برای هر بیمار بستگی به عوامل مختلف دارد.

مثلا به تعداد نواحی تحت درمان و مقدار چربی استخراج شده  و تزریق شده نیز دارد. عوامل مختلفی از جمله نوع بی حسی، تعداد تزریق، میزان چربی مورد نیاز و مراقبت های قبل و بعد از عمل در هزینه این روش زیبایی دخیل می باشند. بنابراین برآورد مثلا هزینه تزریق چربی در گونه و چانه با یکدیگر متفاوت می باشد.

سوالات متداول تزریق چربی 

چرا تزریق چربی بسیار  پرطرفدار می باشد؟ هزینه تزریق چربی به صورت است؟

چون در این روش از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود، احتمال بروز حساسیت پس زدن جراحی کم  می باشد. به همین دلیل دوام و ماندگاری این روش نسبت به سایر روش های پرکننده زیبایی بیشتر  می باشد. و امکان جابجایی و یا حرکت چربی زیر پوست وجود ندارد.

از چه مناطقی از بدن بیشتر چربی برداشته می شود؟

در افراد مختلف محل مناسب برداشتن چربی متفاوت می باشد. معمولا چربی هایی که به رژیم غذایی مقاوم می باشند بهترین گزینه برای انجام این عمل هستند؛ مثل  قسمت خارجی ران و باسن، به طور کلی تقریبا از چربی زیر پوستی تمام مناطق بدن می توان به این منظور استفاده کنیم. پهلو ها، ران ها، کنار زانو و زیر شکم معمولا چربی مقاوم تری نسبت به رژیم غذایی را دارند.

آیا تزریق چربی به صورت درد نیز دارد؟

تزریق چربی به صورت درد کمتری نسبت به تزریق چربی در باسن و  تزریق چربی به سینه را دارد. علت آن نیز میزان چربی کمتری می باشد که تزریق می گردد. در هر شرایطی استفاده از مسکن های خوراکی و تزریقی موجب کنترل کامل درد می گردد.

دوره بهبودی تزریق چربی به صورت چقدر است؟

بعد از تزریق چربی به صورت مقداری کبودی و تورم وجود دارد که به مرور زمان ظرف حداکثر 2 هفته از بین می رود.

ماندگاری تزریق چربی به صورت بیشتر از تزریق ژل می باشد؟

پرکردن به وسیله چربی و یا ژل تفاوت فاحشی با یکدیگر را ندارند؛ اما مدت ماندگاری آنها متفاوت می باشد. به طور کلی تزریق چربی به صورت 2 سال در بدن ماندگاری را دارد. پیشنهاد ما این می باشد که انتخاب نوع ماده تزریقی را بر عهده پزشک بگذارید. پزشک با توجه به خواسته شما و شرایط شما بهتر از هرکسی می تواند بین چربی و ژل آنچه برای شما مفیدتر می باشد را انتخاب نماید.

تزریق چربی به صورت روش ایمنی می باشد؟

در این روش از سلول های چربی بدن خود بیمار استفاده می گردد، علاوه بر ایمنی و کارآمدی، امکان حساسیت نیز به صفر می رسد.

مدت زمان تزریق چقدر می باشد؟

بسته به ناحیه تحت درمان، مدت زمان لازم متفاوت می باشد. به طور میانگین تزریق چربی در صورت حدودا 1 ساعت زمان نیاز دارد.

با یک بار تزریق می توان به نتایج دلخواه رسید؟

در مورد تزریق های محدود مثل تزریق لب، ممکن می باشد یک مرتبه تزریق کافی باشد. اما در موارد گسترده تر برای این که به نتیجه دلخواه برسید معمولا باید 2 الی 4 بار تزریق انجام بدهید. برخی از پزشکان، بار اولی که چربی را لیپوساکشن می کنند، مازاد مورد نیاز را نگه می دارند تا در تزریق های بعدی استفاده بکنند. اما برخی نیز در هر بار تزریق از چربی جدید استفاده می کنند.

برای انجام این عمل، بدن باید مقدار چربی مشخصی را داشته باشد؟

در تزریق چربی به صورت از چربی خود بدن استفاده می گردد. بنابراین اگر فرد متقاضی این عمل چربی کافی برای کشیدن و تزریق به محل مورد نظر را در بدن نداشته باشد، گزینه مناسبی برای انجام این عمل نیست.

چه زمان می توان پس از درمان به محل کار و فعالیت های عادی برگردیم؟

این موضوع بستگی به توصیه پزشک دارد. اما معمولا بین 3 تا 5 روز زمان نیاز دارید تا بتوانید به محل کار و فعالیت های روزانه خود برگردید.

کلینیک دکتر حسین احمدی ارائه دهنده انواع خدمات :

پوست مو و زیبایی – تزریق ژل – تزریق چربی – تزریق بوتاکسلیزر مو های زائد و … با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با ارائه متد های  جدید آماده، خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی می باشد.

برای رزرو وقت ملاقات  و هزینه تزریق چربی به صورت با ما در تماس باشید.

چقدر مفید بود ؟
100%

توسط 02 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  سپیده

  سلام من فقط میخوام صورتم پر شه ینی زیر گونم فرورفتگی داره.هزین چقد میشه

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
 • تصویر آواتار

  حسین جعفری

  ..و هزینش چقدر میشه

  دی ۴, ۱۳۹۸
 • تصویر آواتار

  حسین جعفری

  سلام میشه چربی رو به لپ تزریق کرد ..و هزینش چقدر میشه

  دی ۴, ۱۳۹۸

برای این آیتم یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟