مزیت های تزریق چربی

سرتیتر ها

مزیت های تزریق چربی

وجود چین و چروک، خطوط اخم و افتادگی ابروها از آشکارترین نشانه های پیری است، که به مرور زمان بافت های چربی در لایه های پوست کم شده و چربی نیز از بین میرود. بدین ترتیب صورت لاغر شده و با از دست دادن الاستیسیته خطوط عمقی و چروک های شدید با شکن های نامناسب، پوست را از حالت شادابی و زیبایی خارج می کند. بسیاری از افراد برای کاهش علائم پیری و داشتن ظاهری جوان و شاداب به درمان های زیبایی نظیر تزریق چربی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس روی می آورند. اگر شما هم به این درمان های زیبایی فکر میکنید، در این بخش همراه ما باشید تا تعدادی از مزیت های تزریق چربی را معرفی کنیم.

برای رفع چین و چروک صورت راه‌هایی مانند استفاده از کرم‌ها و پمادها و همچنین جراحی نیز وجود دارد، اگر شما نیز مصرف کننده داروها بوده اید قطعا متوجه شده اید که آنها بیشتر برای جلوگیری از بروز بیشتر و پنهان کردن چروک ها هستند نه برطرف کننده آنها، جراحی نیز مشکلات خاص خود را دارد که شاید مهمترین آنها هزینه آن است. بدبن ترتیب از مهمترین مزیت های تزریق چربی در همین ابتدا نتیجه بخشی سریع و هزینه مناسب آن به نسبت جراحی میباشد.

زمان مناسب برای تزریق چربی

اگر احساس میکنید که قسمت‌هایی از صورتتان چروک یا فرورفته است، اگر تمایل به اصلاح دائمی دارید، اگر تمایل به بهبود کانتور بدن خود، اصلاح زخم‌ها و احیای پوست دست و صورت خود دارید وقت آن است که به تزریق چربی بعنوان یک روش درمانی ماندگار فکر کنید.

تزریق چربی معمولاً در چین و چروک‌های گوشه‌های دهان و بینی، بین چشم‌ها، بالای ابروها یا زیر گونه‌ها انجام میشود.

مزیت های تزریق چربی

  • اولین و مهمترین فایده، زیبایی بخشیدن و تغییر چهره شما خواهد بود. بطوریکه با برداشتن چربی که حاوی سلول های بنیادی هستند، کیفیت پوست بهتری خواهید داشت و در طولانی مدت به جوانسازی پوست کمک میکند.
  •  از آنجا که در این عمل از چربی بدن خود فرد استفاده میشود، سیستم ایمنی بدن آنرا تهدید حساب نمیکند و برخلاف فیلرها هیچگونه حساسیتی در فرد ایجاد نخواهد شد.
  • این عمل زمان بهبود کوتاهی دارد و نیازی به دوران نقاهت و استراحت طولانی مدت نیست، و شما پس از انجام آن می توانید بطور طبیعی فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.
  • اثربخشی و نتیجه بخشی سریع از دیگر مزایای این عمل جوانسازی پوست است. نتایج تزریق چربی معمولاً چند سال و حتی گاهی بصورت دائمی ماندگار است.
  • پس از اینکه تزریق پایان یافت، پزشک متخصص شما می تواند چربی ها را به صورت موردنظر شکل دهد.
  • این روش  زیبایی خطرات بسیار کمی دارد، و به شما این فرصت را میدهد تا از شر چربی های اضافی که به سختی از بین میروند،  خلاص شوید.
  • هزینه مناسب و کمتر به نسبت جراحی های زیبایی

 

امروزه جوان شدن و جوان ماندن بسیار آسانتر شده است، فقط کافی است تا به یک پزشک متخصص و متبحر مراجعه کنید و هر اطلاعاتی که میخواهید را بپرسید. برای دریافت مشاوره و نوبت دهی میتوانید با ما تماس بگیرید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “مزیت های تزریق چربی” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟