تزریق چربی

کاربردهای تزریق چربی

از تزریق چربی برای پرکردن مناطق لاغر و فرورفته صورت مثل گونه و زیرچشم ،خط خنده و خط بغض ،برای برجسته کردن گونه ها ،برای جوانسازی دست و کاهش عروق زیرپوست و پر کردن اسکار یا جای زخم فرورفته می توان استفاده کرد.
تزریق چربی اغلب بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود و کل پروسه از کشیدن چربی تا آماده سازی و تزریق آن حدود یک الی دو ساعت به طول می انجامد

 

تزریق چربی یکی از بهترین روش های  جوان سازی برای افرادی است که افتادگی_پوست دارند و صورت_لاغر و صورت_استخوانی است.
امروزه بهترین و رایج ترین روش برای گونه_گذاری تزریق چربی می باشد چون علاوه بر فرم_زیبا و طبیعی ماندگاری طولانی دارد و در صورتی که با تکنیک صحیح انجام شود دایمی است.
از آنجایی که در تزریق چربی از چربی_بدن خود فرد استفاده می شود احتمال عفونت ، حساسیت یا انتقال_بیماری ها وجود ندارد.
چربی تزریق شده جابجایی، حرکت و افتادگی ندارد و بخشی از آن به دنبال تشکیل عروق_خونی و تغذیه شدن به #بافت_زنده صورت تبدیل شده ودر واقع پیوند می شود. از این رو جزء روش های دایمی محسوب می شود
تزریق چربی اغلب بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود و کل پروسه از کشیدن چربی تا آماده سازی و تزریق آن حدود یک الی دو ساعت به طول می انجامد.

تزریق چربی | تزریق ژل | زیبایی پوست

برای اطلاع از هزینه دقیق انجام تزریق چربی می‎توانید به کلینیک دکتر حسین احمدی مراجعه نموده و یا با کلینیک تماس بگیرید تا از بازه قیمت‎ها باخبر شوید.

تزریق چربی چیست؟

 

یکی از علت های اصلی پیری و چین و چروک های پوست کم شدن چربی زیرپوست است که به دنبال این اتفاق ،مشکلاتی از قبیل ایجاد و عمیق شدن خط خنده ،خط اخم ،گود شدن زیر چشم ها و تحلیل رفتن گونه ها اتفاق می افتد که برای برطرف کردن آن ها می توان از بهترین پرکننده که تزریق چربی است کمک گرفت زیرا در این روش بافت چربی از قسمتی از بدن فرد(معمولا ران)برداشته می شود و به قسمتی دیگر از بدن پیوند زده می شود .چربی نوعی حجم دهنده ی طبیعی است که کاربردهای زیادی دارد .از آنجایی که در تزریق چربی از چربی بدن خود فرد استفاده می شود احتمال عفونت ، حساسیت یا انتقال بیماری ها وجود ندارد. چربی تزریق شده جابجایی، حرکت و افتادگی ندارد و بخشی از آن به دنبال تشکیل عروق خونی و تغذیه شدن به #بافت_زنده صورت تبدیل شده ودر واقع پیوند می شود. از این رو جزء روش های دایمی محسوب می شود .

فاکتورهای دخیل در ماندگاری چربی تزریق شده شامل :

۱- انتخاب محل دهنده چربی مناسب
۲-میزان عروق و تحرک محل گیرنده چربی
۳-میزان تماس بافت چربی با هوا ، خون و لیدوکایین
۴-تکنیک گرفتن و تزریق چربی
۵- میزان چربی تزریق شده

محل برداشت چربی

تزریق چربی یا پیوند چربی انتقال چربی از مناطق دارای چربی اضافه به قسمتی از بدن که لایه ی چربی زیر پوست تحلیل رفته است .
در مرحله ی برداشت چربی معمولا منطقه ای انتخاب می شود که دارای چربی های ثابت و زیادی است .
بهترین قسمت برای برداشتن چربی قسمت بیرونی ران می باشد که سلول های چربی بزرگتری دارد و این سلول ها ذخیره چربی بیشتری دارند.
برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سلول های چربی ،برداشت و تزریق هر دو با سوزن های مخصوص انجام می شود .خون و لیدوکایین از چربی برداشته شده جدا می شود زیرا سبب تخریب سریع تر سلول های چربی می شود .
پزشک متخصص بر اساس میزانی که نیاز دارد چربی را از بدن شخص تهیه می کند ،با توجه به اینکه حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد چربی تزریق شده جذب خواهد شد معمولا حجم بیشتری تزریق می شود .

 

مزایای تزریق چربی:

تزریق چربی یکی از بهترین روش های جوان سازی برای افرادی است که افتادگی پوست دارند و صورت لاغر و صورت استخوانی است.
امروزه بهترین و رایج ترین روش برای گونه گذاری تزریق چربی می باشد چون علاوه بر فرم زیبا و طبیعی ماندگاری طولانی دارد و در صورتی که با تکنیک صحیح انجام شود دایمی است.
به این دلیل که در تزریق چربی از بافت زنده بدن خود شخص استفاده میشود ، تمایل افراد برای جوانسازی با این روش بیشتر است .
از دیگر مزایای تزریق چربی می توان به این اشاره نمود که معمولا تزریق چربی در هر ناحیه با دوبار تزریق برای همیشه می ماند ، البته ماندگاری چربی به قدرت چربی های هر شخص هم بستگی دارد .