تزریق ژل

روش های زیادی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد ،تزریق ژل هم یکی از راه هایی است که برخی از افراد سراغ آن می روند.با تزریق ژل ،بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد.تزریق ژل های پر کننده اسید هیالورونیک محصولاتی هستند که برای جوانسازی و شادابی پوست استفاده می شوند و باعث کاهش یا حذف چین و چروک صورت و پوست و بالا بردن افتادگی ناشی از زخم ها ،بزرگ شدن حجم لب ها ،برجسته شدن گونه ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از دست رفته می شود .

با بالارفتن سن،حساسیت ما به چروک افزایش یافته و پوست دچار افتادگی می شود.قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سال های طولانی حرکت عضلات مثل لبخند زدن ،نگاه کردن وجویدن باعث فرسوده شدن بافت های پوست می شود.تزریق ژل یک راهکار بی خطر برای جوانسازی پوست می باشد .

از ژل ها برای پرکردن خط خنده، رفع لاغری دست و صورت، گودی زیر چشم ها،گاها چین های عمیق در اطراف چشم، افزایش حجم لب، گونه، چانه و.. می شود استفاده کرد و این ترکیبات حتی برای پر کردن فرورفتگی های ضایعاتی چون سالک و… و نیز تغییرات محدود در حالت بینی کاربرد دارند .به طور معمول اثر ژل هیالورونیک اسید از چند هفته تا چند ماه نیز باقی می ماند.هیالورونیک اسید ها قابل جذب هستند و بنابراین راه حل دائمی برای برطرف کردن چین و چروک نیستندو لازم است هر یک سال یکبارتزریق آن ها را تکرار کرد.

مزایای تزریق ژل

تزریق ژل زیبایی، روشی غیرتهاجمی است که نیاز به بستری شدن و یا ریکاوری طولانی مدت ندارد و شما بلافاصله پس از انجام عمل تزریق ژل می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید و نیاز به هیچ گونه استراحتی وجود ندارد.
تزریق ژل زیبایی زیست تجدید پذیر است و بسیار کم منجر به واکنش می‎شود.
نتیجه استفاده از ژل بلافاصله پس از انجام عمل تزریق برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود.
بسیاری از چین و چروک‎های عمیق که شیوه‎های دیگر قادر به رفع آن نیست با تزریق ژل درمان می‎شود.


روش تزریق ژل زیبایی

ژل‎هایی که برای درمان استفاده می‎شود دارای مواد بی حسی موضعی است که درد را به حداقل می‌رساند. پس از تزریق ژل روی آن یخ قرار داده می‎شود. یک نکته بسیار مهم در تزریق ژل میزان تزریق است.

دکتر حسین احمدی با تبحر خاصی که در این زمینه دارند، این روش را طوری انجام می‎دهند که محل تزریق ژل به طور مصنوعی و پف کرده به نظر نخواهد رسید. خود شما نیز می‎توانید در مورد میزان برجستگی و فرم نظر دهید چرا که بلافاصله پس از تزریق نتایج قابل مشاهده است. در ضمن این ژل در مدت ۶ الی ۱۲ ماه در بدن شما تجزیه خواهد شد، اگر پیش از این تزریق ژل را با ناکامی تجربه کرده اید، می‎توانید پس از تجزیه شدن این بار انجام این کار را به ما بسپارید تا تفاوت را احساس نمایید.

ژل‎ های مورد استفاده دکتر حسین احمدی، از بهترین و معتبرترین ژل‎های موجود در بازار است که افزون بر دارا بودن تائیدیه‎های معتبر اروپا و آمریکا، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران نیز می‎باشد.

ژل های پر کننده اسید هیالورونیک محصولاتی هستند که برای جوانسازی و شادابی پوست استفاده می شوند و باعث کاهش یا حذف چین و چروک صورت و پوست و بالا بردن افتادگی ناشی از زخم ها ،بزرگ شدن حجم لب ها ،برجسته کردن گونه ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از دست رفته می شوند .با بالارفتن سن،حساسیت ما به چروک افزایش یافته و پوست دچار افتادگی می شود.قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سال های طولانی حرکت عضلات مثل لبخند زدن ،نگاه کردن وجویدن باعث فرسوده شدن بافت های پوست می شود.تزریق ژل یک راهکار بی خطر برای جوانسازی پوست است .

از ژل ها برای پرکردن خط خنده، رفع لاغری دست و صورت، گودی زیر چشم ها،گاها چین های عمیق در اطراف چشم افزایش حجم لب، گونه، چانه و.. می شود استفاده کردو این ترکیبات حتی برای پر کردن فرورفتگی های ضایعاتی چون سالک و… و نیز تغییرات محدود در حالت بینی کاربرد دارند .

عوارض

پس از انجام تزریق در محل‌های تزریق ژل در صورت یا بدن شما کبودی، ورم، قرمزی و حساسیت یا خونریزی را ممکن است مشاهده کنید که تمامی این موارد ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از تزریق به طور کامل رفع خواهد شد.
در موارد بسیار اندکی واکنش آلرژیک به ژل در افراد مشاهده شده است، اما باید گفت در بیشتر افراد این حالت رخ نخواهد داد.
در کل می‎توان گفت ژل‎ها بدون عارضه هستند و تنها عوارض ان ممکن است همان ورم و قرمزی و… که در بالا گفته شد باشد که آن هم پس از مدتی بدون نیاز به هیچ درمانی رفع می‎شود.

هزینه تزریق ژل

با توجه به مقدار ژل مصرفی برای برجسته سازی یا رفع چین و چروک که در افراد مختلف، متفاوت است. هزینه آن نیز یکسان نبوده اما شما برای اطلاع از هزینه دقیق انجام تزریق ژل می‎توانید به دکتر حسین احمدی مراجعه نموده و یا با کلینیک تماس بگیرید تا از بازه قیمت‎ها باخبر شوید.