فواید میکرودرم چیست؟

سرتیتر ها

فواید میکرودرم چیست؟

فواید میکرودرم چیست؟ میکرودرم نوعی روش لایه برداری است که از ابزاری چرخشی به منظور حذف لایه های بیرونی پوست، استفاده کرده و غالبا بر روی پوست صورت انجام می شود.

میکرودرم یک روش غیر تهاجمی بوده که سبب جوان تر شدن پوست و برطرف شدن لکه ها و دیگر عوارض مربوط به پوست صورت می شود.

به نظر شما فواید میکرودرم چیست؟ این روش در برطرف کردن عوارضی مانند ، زخم های آکنه ،  منافذ پوست، لکه های قهوه ای، خطوط پیری، چین و چروک ، رنگدانه و پوست های ضخیم، رفع آسیب پوست بر اثر نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب در کمتر از یک ساعت انجام می شود. میکرودرم بیشتر برای افرادی است که مایل به بهبود ظاهری پوست صورت خود هستند.

فواید میکرودرم چیست؟

پیری زودرس

می توان گفت که این روش نوعی روش برای بازسازی پوست است که در طی آن از دستگاهی در حال چرخش استفاده می شود. این دستگاه با ظرافت خاصی ، لایه های بیرونی پوست را بر می دارد. پس از این کار به نظر می رسد که پوست صورت، ظریف تر و جوان تر شده است.

با استفاده از این روش، تغییرات قابل ملاحظه ای در ظاهر پوست ایجاد می شود. گزینه های دیگری هم وجود دارند که تقریبا نتایج مشابهی مانند میکرودرم دارند ، این گزینه ها عبارتند از: جراحی لیزر و تزریق پوست. این کار توسط جراح و متخصص پوست صورت گرفته و اغلب نتایج خوبی داشته و پوست صورت درمان می شود.

جهت مشاوره رایگان در یک مرکز مجهز با کیفیت مناسب با کلینیک دکتر احمدی تماس بگیرید.

 

فواید میکرودرم چیست؟ و  مراحل انجام میکرودرم

برای انجام این کار، پوست شما بی حس شده و بسته به میزان درمان شما از آرامبخش استفاده می شود. پس از میکرودرم ، پوست صورت کمی حساس و صورتی رنگ می شود که ممکن است مدت آن، چند هفته بوده و حدودا ظرف مدت دو تا سه ماه برطرف می شود.

از بین بردن جای جوش با میکرودرم

به طور کلی این روش در شرایط زیر بر روی پوست انجام می شود:

  • زخم های ناشی از آکنه، جراحی و یا آسیب دیدگی
  • چین و چروک ، به خصوص چین و چروک اطراف دهان
  • پوست آسیب دیده از نور خورشید
  • تورم و قرمزی پوست و خالکوبی
  • عوارض ناشی از میکرودرم

– تورم و قرمزی پوست که معمولا ظرف مدت یک هفته کاهش می یاید. در برخی شرایط ، ممکن است این تورم هفته ها یا حتی ماه ها ادامه یابد. پوست جدید شما تا چندین هفته حساس و صورتی خواهد بود. این حساسیت ، احتمالا تا سه ماه وجود داشته و به تدریج از بین می رود.

– معمولا ممکن است منافذ پوست شما را بازتر کند. پس از میکرودرم ، در افرادی که پوست تیره دارند، ممکن است پوست ، تغییر رنگ داده و تیره تر شود.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “فواید میکرودرم چیست؟” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟