تزریق ژل در صورت

سرتیتر ها

تزریق ژل در صورت

تزریق ژل در صورت : روش عادی برای بیمارانی که به دنبال بالا کشیدن و جوانسازی صورت خود با استفاده از تزریق چربی و ژل می باشند به شرح زیر است:

شما لازم  می باشد درباره سابقه و تاریخچه بیماری های خود در جلسه اولیه مشاوره با پزشک یا پرستار صحبت بکنید.
در این مرحله یک برنامه درمانی برای شما توصیه  می گردد که در آن نحوه استفاده از پر کننده های پوستی برای بهبود ظاهر صورت و یا درمان جای بخیه مورد نظر بیمار مشخص  می گردد.

مراحل انجام در جلسه درمانی تزریق ژل در صورت به شرح زیر  می باشد:

 

پر کننده های پوستی که برای بیمار استفاده می شود حاوی مواد بی حسی موضعی می باشد که تزریق ژل در گونه و لب را برای بیمار راحت تر  می کند.ناحیه تزریق ژل در صورت مشخص  می گردد. پر کننده های پوستی به بیمار تزریق شده و بلافاصله پس از آن از بسته یخ بر روی محل تزریق استفاده  می گردد.

استفاده از مواد معدنی مناسب باعث می شود ظاهر صورت بیمار کامل شده و امکان بازگشت بیمار به فعالیت های عادی روزمره فراهم شود.تزریق ژل در صورت در حدود ۳۰  الی ۶۰ دقیقه زمان می برد و این موضوع بستگی به اندازه ناحیه تحت درمان نیز دارد. در صورت نیاز می توان از مواد بی حسی موضعی برای بیمار استفاده  بکنیم، هر چند استفاده از این مواد برای همه بیماران ضروری  نیست. مقدار درد در زمان تزریق ژل بسیار ناچیز  می باشد.

 

بخش زیادی از تفاوت ایجاد شده در ظاهر صورت پس از تزریق ژل در گونه به خاطر ورم صورت می باشد، به همین خاطر شما باید تا سه روز برای مشاهده نتایج واقعی منتظر بمانید. شما می توانید به فعالیت عادی خود برگردید و بلافاصله صورت خود را آرایش کنید. به هر حال پیشنهاد می شود از انجام هر گونه فعالیت غیر عادی پس از جلسه درمانی خودداری بفرمایید.

قیمت تزریق ژل در صورت بستگی به نوع ژل مورد استفاده، میزان تزریق، ناحیه درمان و حق‌الزحمه پزشک دارد. تزریق ژل در این کلینیک به منظور حجیم کردن لب، گونه، رفع خط اخم و خنده و بر طرف کردن چین و چروک های اطراف چشم انجام می شود. در این روش بر خلاف روش های جراحی دوره ریکاوری بسیار کوتاه است .

عوارض جانبی مانند عفونت و چسبندگی ناشی از عمل را ندارد و در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد نتایج حاصله را تغییر دهید بر خلاف روش جراحی که رفع نتایج، نیاز به جراحی مجدد را دارد، در روش تزریق ژل رفع نتایج و بازگشت به حالت اولیه تنها نیازمند چندماه صبر وحوصله، بدون هیچ عوارض جانبی  می باشد.

 

موارد استفاده چیست؟

 

از تزریق ژل در صورت برای افزایش حجم و برجسته کردن لب، گونه، برجسته کردن چانه و رفع خط اخم و خنده استفاده می شود. برای خط اخم که با بوتاکس برطرف نمی‌شود با تزریق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد و چین‌هایی مانند خطوط لبخندو چین‌هایی که از کناره‌های تحتانی بینی در دو طرف شروع شده و تا گوشه‌های دهان ادامه پیدا می‌کنند، از بین می رود. ضمنا با برخی انواع آن می توان گود افتادگی‌ و یا ورم زیر چشم یا فرورفتگی های برخی قسمت‌ های پوست را کاهش داد.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل صورت

شما احتمالاً نتایج حاصل از تزریق ژل را بلافاصله پس از انجام مشاهده می کنید، با وجودی که احتمال مشاهده ورم یا کبودی محدود در ناحیه انجام تزریق در صورت بیمار امری عادی و طبیعی محسوب می شود. پزشک معمولاً از یخ یا کمپرس آب سرد برای کاهش ورم ایجاد شده استفاده  می کند. دوره ورم در این حالت بستگی به نوع ژل پر کننده پوستی دریافت شده توسط بیمار نیز دارد، هر چند بخش عمده ورم، کبودی و قرمزی ایجاد شده باید در طول یک هفته تا ده روز بر طرف شود و از بین رود.

 

بهبودی بعد از تزریق ژل در صورت

یکی از مزیت های استفاده از تزریق ژل در چانه، لب، صورت و برجسته سازی گونه، دوره زمانی بهبودی کوتاه آنها  می باشد. در این حالت در حدود یک هفته طول می کشد تا ورم و کبودی ایجاد شده محو بشود و در این دوره پزشک ممکن  می باشد به شما توصیه کند با تقبل هزینه تزریق ژل در چانه از پوشیدن کلاه خودداری بکنید و مقدار آرایش صورت خود را در سطح حداقل قرار بدهید.

 

کلینیک دکتر حسین احمدی ارائه دهنده انواع خدمات :

پوست مو و زیبایی – تزریق ژل – تزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر مو های زائد و … با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با ارائه متد های  جدید آماده، خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی می باشد.

برای رزرو وقت ملاقات با ما در تماس باشید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “تزریق ژل در صورت” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟