تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

سرتیتر ها

تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

یکی از عوامل جوان‌تر به نظر رسیدن صورت می‌باشد، روند طبیعی افزایش سن، در مناطقی  از صورت تغییراتی ایجاد می‌کند که آن تغییرات ظاهر ما را خسته نشان می‌دهد و موجب می‌شود پوست شروع به شل شدن کند. بسیاری از افرادی که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند با یک سوال اساسی روبرو هستند: تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

امروزه تعداد بیمارانی که از تزریق ژل برای صاف کردن چین و چروک های صورت، برجسته‌سازی گونه‌ها، و حجیم کردن لب بدون ایجاد جراحت یا بدون استفاده می‌کنند، هر روز در حال افزایش است. 

در همین ابتدا باید توجه داشته باشید که روش تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل زمان بیشتری می‌برد؛ زیرا تزریق چربی یک فرایند دو مرحله‌ای می باشد:

 مراحل تزریق چربی 

مرحله اول برداشت چربی از بدن می باشد.

مرحله دوم تزریق چربی در صورت   است.

بنابراین نسبت به روش تزریق ژل زمان بیشتری را می‌برد.

 

مزایای تزریق چربی نسبت به تزریق ژل 

تزریق چربی در بلندمدت ماندگاری بیشتری دارد؛ زیرا بخشی از چربی در ناحیه تزریق باقی می‌ماند (شاید برای همه عمر). در کل کسانی که تزریق چربی را به تزریق ژل ترجیح می‌دهند دلایل زیر را ذکر می‌کنند:

در تزریق چربی به صورت یک ماده طبیعی از بدن خودمان استفاده شده؛ در حالی که در تزریق ژل یک ماده مصنوعی در محل تزریق  استفاده می‌شود.

بعضی از متقاضیان از این خوشحال‌ هستند که بخشی از چربی‌های ناخواسته بدنشان برای تزریق به صورت، از نواحی چون کمر یا ران برداشته  شده است .

سوم اینکه تزریق چربی یک تأثیر بلندمدت در رفع خطوط پوستی را دارد. در مطالعات نشان داده شده است که حدود ۵۰-۳۰ درصد از چربی‌ها در بلندمدت در نواحی تزریق باقی می‌مانند.

 

 گونه گذاری طبیعی

بیش از ۵۰ ماهیچه در صورت وجود دارند. برخی حرفه ای ها از تمرین دادن این ماهیچه ها سود زیادی برای گونه گذاری را می برند.

تمرینات صورت را چاره همه چیز نبینید. ایده تمرین صورت حامیان خاص خود را داشته اما هرگز تنها به این شیوه برای کاهش چربی های صورت اکتفا نکنید چرا که داشتن ظاهری لاغرتر مستلزم کاهش وزن کلی و انجام ورزش برای همه قسمت های بدن می باشد. به هر حال، گفته می شود که تمرینات صورت همراه با رژیم غذایی سالم، انتخابی مناسب است  و می تواند از چروک شدن پس از کاهش وزن جلوگیری بکند.

 

 

 

 

 

 یوگای صورت

یوگای صورت را امتحان کنید. فشار یوگا، به خم کردن سر به سمت جلو، به ماهیچه های صورت تمرین داده، همچنین تنفس عمیق را نیز تمرین خواهید کرد. به عنوان پاداش، این کار باعث می شود جوانتر به نظر برسید.

پشت سرهم و به تعدا زیاد «اکس(X)» و «او(O)»  را بگویید. این دو حرف باعث وارد شدن فشار به دهان و گونه ها می شود و ماهیچه های زیادی را برای ادای این دو حرف به حرکت وا می دارد. این کار را در طول روز به تعداد دلخواه تکرار بکنید.

 

حال که در این بخش همراه ما بودید، به نظر شما تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟ 

 

کلینیک دکتر حسین احمدی ارائه دهنده انواع خدمات :

پوست مو و زیبایی – تزریق ژل – تزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر مو های زائد و … با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با ارائه متد های  جدید آماده، خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی می باشد.

برای رزرو وقت ملاقات با ما در تماس باشید.

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟