زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

سرتیتر ها

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی : داشتن تجربه ای خوب از تزریق چربی و دوره ریکاوری آن جزو مهم ترین مسائلی می باشد که ما در کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر حسین احمدی به آن اهمیت می دهیم. هدف ما در این کلینیک، فراهم کردن یک عمل جراحی با کیفیت بالا و با یک دوره ریکاوری سریع برای بیمار  می باشد.

دوره ریکاوری بعد از تزریق چربی همیشه با مقداری تورم و کبودی همراه خواهد بود. درجه تورم به نحوه تزریق چربی، وسعت و حجم تزریق چربی و عملکرد طبیعی بدن خود بیمار را بستگی دارد.

 

خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی

 

ما در کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر حسین احمدی تلاش می کنیم تا میزان تورم بعد از تزریق چربی را با تکنیک بسیار دقیقی کنترل بکنیم و در طول تزریق چربی و بعد از آن از کرم آرنیکا در بخش های مورد نظر صورت و بدن بیمار استفاده  می کنیم.

بعد از تزریق چربی هم می توانید در خانه از کرم آرنیکا بر روی نقاطی که تزریق چربی داشته اید به راحتی استفاده بکنید.

 

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی | تزریق چربی | بعد از تزریق چربی | کرم برای بعد از تزریق چربی

 

خوابیدن ورم بعد از تزریق چربی

 

هفته های اول بعد از تزریق چربی، بیمار شاهد تغییرات سریعی در صورت و بدن خودش  می باشد که یکی از این تغییرات افزایش میزان تورم در نقاط مورد نظر  می باشد و بعد از گذراندن دوره ای نسبتا طولانی، شاهد کاهش میزان تورم  می باشد.

تورم، چند ماه بعد از تزریق چربی برطرف می شود و سرعت بهبود بسیار پایین  می باشد و حتی بعضی از بیماران احساس می کنند که یک سال طول می کشد تا تورم کاملا برطرف بشود و نقاطی که تزرریق چربی داشته اند، نرمال بنظر برسند.

 

تغییرات بیمار از نظر میزان تورم در طول هفته های اول و دوم چگونه  می باشد؟

در هفته اول

 

در هفته اول، شاهد تورم بسیار زیادی خواهید بود؛ هم در بخشی که چربی تزریق شده است و هم در بخش هایی که از آن چربی گرفته اید. در هفته اول، ماساژ پوست به آرامی می تواند میزان تورم را کاهش بدهد. شما می توانید برای کاهش تورم از کمپرس سرد مثل یخ هم در بخش های مورد نظر استفاده کنیم.

در  هفته دوم

در روزهای هفتم تا دهم بعد از تزریق چربی، شاهد کاهش میزان تورم هستیم. در هفته دوم، هنوز هم مقداری تورم در بخش های مورد نظر وجود دارد.

 

 

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی | تزریق چربی | بعد از تزریق چربی | کرم برای بعد از تزریق چربی

 

 

 

تورم در بخش های چربی دهنده

در بخش های اهدا کننده چربی که از آنها چربی های لازم برای تزریق را استخراج کردید، باید از گن یا باند برای جلوگیری از تجمع خون یا مایعات بدن در زیر پوست استفاده شود.

در مواردی که چربی زیادی از بخش های اهدا کننده گرفته شده باشد، مایعات جمع شده در زیر پوست باید از بدن تخلیه شود. بیماران در هفته های دوم و سوم، شاهد کاهش میزان تورم در بخش های اهدا کننده چربی خود شود.

 

سبک زندگی بعد از تزریق چربی

سبک زندگی شما هم تاثیر زیادی بر کیفیت و سرعت دوره ریکاوری شما بعد از تزریق چربی می گذارد. بیمارانی که رژیم غذایی آنها حاوی مواد مغذی باشد، به طور منظم ورزش می کنند، سیگار نمی کشند و همچنین وزن ایده آلی هم دارند، قطعا به سرعت خوب خواهند شد.

 

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

زمان خوابیدن ورم تزریق چربی | تزریق چربی | بعد از تزریق چربی | کرم برای بعد از تزریق چربی

تزریق چربی به روش بادی جت

بسیاری از مکمل ها و حتی مصرف الکل، دارای اثرات ضد انعقاد خون هستند و باعث روان شدن بیشتر جریان خون در بدن می شوند و در نتیجه، میزان تورم افزایش می یابد و ما به شما پیشنهاد می دهیم که حداقل تا دو هفته قبل از جراحی، از هیچ مکملی بعد از تزریق چربی استفاده نکنید و از مصرف الکل و همچنین سیگار خودداری بفرمایید.

۴۸ ساعت بعد از تزریق چربی می توانید از مکمل ها استفاده کنید. لیست داروها و مکمل هایی که می تواند باعث افزایش میزان تورم بشوند، عبارتند از:

ایبوپروفن
آسپیرین
موترین
ناپروکسن
ویتامین E

بیمارانی که می خواهند سرعت دوره ریکاوری آنها افزایش پیدا کند و از میزان تورم آنها هر چه سریع تر کاسته تر شود، می توانند با متخصص های کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر حسین احمدی مشورت کنند.

 

بهبود سریعتر ورم تزریق چربی

برای اینکه سریعتر بهبود پیدا کنید و از میزان تورم بعد از تزریق چربی هم کاسته شود، به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام خواب سرتان را با کمک ۱ الی ۲ بالش جوری تنظیم بکنید که به بخشی که چربی تزریق کرده اید، فشاری در حین خواب وارد نشود.

خواب هم فاکتور مهمی برای ریکاوری سریع تر بیمار می باشد و استراحت مناسب بیمار می تواند نقش موثری در کاهش تورم بعد تزریق چربی را داشته باشد.

 

خوابیدن تورم بعد از تزریق چربی در سینه ، زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

فرآیند لیپوساکشن باعث تجمع مایعات در بدن می شود و مایعات بدن هم به سمت پایین بدن جریان پیدا می کنند. بعد از تزریق چربی در سینه، احتمالا تا یک هفته شاهد مقداری تورم در پاها، زانوها و قوزک پاهایتان  می شوید زیرا مایعات در بدن پخش می شود.

میزان تورم در بعضی از بیماران، بعد از مدت بسیار طولانی کاهش پیدا  می کند.

گن و یا پوشیدن لباس های بسیار تنگ می تواند به شما در کاهش تورم در سینه ها و سایر اعضای بدن کمک زیادی بکند. یکی دیگر از مواردی که می تواند از ایجاد تورم در پاها جلوگیری بکند، قرار دادن بالش در زیر پاها در هنگام خواب می باشد. در کل، تورم بعد از تزریق چربی دوره خاصی دارد و شما باید صبور باشید.

 

تورم بعد از تزریق چربی در صورت ، زمان خوابیدن ورم تزریق چربی

تورم و کبودی بعد از تزریق چربی در صورت، بعد از ۲ هفته از بین می رود. در هفته دوم، از میزان تورم صورت به قدری کم می شود که بیمار با مقداری آرایش می تواند به راحتی به بیرون از منزل خود برود.

بیمارانی که سابقه تزریق چربی در صورت خود را داشته اند، شاهد کاهش تدریجی تورم در طول چند هفته نیز بوده اند.

 

کلینیک دکتر حسین احمدی ارائه دهنده انواع خدمات :

پوست مو و زیبایی – تزریق ژل – تزریق چربی – تزریق بوتاکسلیزر مو های زائد و … با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با ارائه متد های  جدید آماده، خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی می باشد.

برای رزرو وقت ملاقات با ما در تماس باشید.

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “زمان خوابیدن ورم تزریق چربی” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟