بوتاکس مو و کراتینه مو

سرتیتر ها

بوتاکس مو و کراتینه مو

بوتاکس مو و کراتینه مو

وقتی به چین و چروک فکر می کنید، ممکن  می باشد به بوتاکس هم فکر کنید، یک داروی تجویزی معمولی که برخی از مردم برای چین و چروکشان استفاده می کنند اما درباره بوتاکس برای مو چه موی سر شما، به اندازه پوست صورت نیز پری و الاستیسیته خود را از دست می دهد.محصولات جدید مو به عنوان بوتاکس برای مو عمل می کنند چون قرار میباشد به پر کردن مو شما کمک کند، آن را صاف کند، و وزی اش را کاهش دهد.

 

بوتاکس مو و کراتینه مو | بوتاکس مو | کراتینه مو | تزریق ژل | تزریق چربی | بوتاکس

بوتاکس مو در منزل

بوتاکس مو چیست؟

بوتاکس مو یک درمان مویی  می باشد که ادعا می کند به حذف وزی مو کمک می کند.درمان ضد پیری مو یک درمان شیمیایی  نمی باشد، بلکه یک درمان نرم کنندگی عمیقی می باشد که به بازسازی موی شما کمک می کند، با استفاده از مواد اولیه ای مثل پروتئین ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و لیپیدها این کار صورت می گیرد.

در اصل، مو باید بازسازی شود و هر گونه شکاف در الیاف مو را پر کند و آن را ابریشمی، براق و زیباتر جلوه دهد.در بوتاکس های خوب ادعا می شود که از ترکیباتی انحصاری با این مواد استفاده می کنند:

روغن خاویار
بونت- ال پپتید
ویتامین B -5
ویتامین E
مجموعه ای از کلاژن ها، که “بوتاکس” را یک درمان می کند.

 

 

 

خرید بوتاکس مو

بوتاکس مو از چه ساخته شده؟

چه کسی می تواند از بوتاکس  مو  استفاده کند؟

اگر این موارد را دارید می توانید از بوتاکس مو استفاده کنید:

مو خوره
موهای کم پشت و کدر
موهای آسیب دیده
موهای وز

 

بوتاکس مو و کراتینه مو | بوتاکس مو | کراتینه مو | تزریق ژل | تزریق چربی | بوتاکس
آیا دوست دارید موهایتان صاف باشد؟؟

به طور کلی، بوتاکس، برای هر نوع مویی ایمن تلقی می گردد.

بوتاکس مو برای صافی مو

بوتاکس مو مخصوص موهای آسیب دیده نیز می باشد

بوتاکس مو چطور انجام می شود؟ در طی بوتاکس چه اتفاقی می افتد؟

بوتاکس، به موی شما تزریق نمی شود. در عوض، یک عامل نرم کنندگی  می باشد که مستقیماً به رشته های مو اعمال می شود.شما می توانید به سالن آرایشگاه بروید تا درمان را انجام دهید و یا محصولات را خریداری کنید تا در خانه انجام دهید.

این درمان با شامپو آغاز می شود تا موها را تمیز کرده و گره های مو را باز کند و آن را برای نرم کنندگی آماده کند سپس بوتاکس با مالش دادن محصول از روی ریشه تا نوک مو، روی رشته ها اعمال می شود.باید برای مدت 20 تا 90 دقیقه روی موهای خیس باقی بماند.

برخی از سبک شناسان ممکن  می باشد قبل از خشک کردن موهایتان را با یک اتو داغ، اتو کنند. دیگر متخصصین ممکن  می باشد این محصول را در موهای شما رها کنند تا خودش خشک شود  تا موهای شما را صاف کنند تا بیشتر به رشته های موی شما نفوذ کنند.

شما نتایج روش بوتاکس را بلافاصله پس از خشک شدن موهای خود  می بینید.

 

 

 

بوتاکس مو برای موهای فر

نحوه انجام بوتاکس مو برای آقایان و خانم ها
آیا بوتاکس مو بدون عوارض است؟
این محصول برای استفاده ایمن می باشد، اگر چه مانند هر گونه عملیاتی روی مو، خطر خارش پوست و یا واکنش آلرژیک وجود دارد.برای کاهش خطر آسیب عوارض جانبی، درمان  نمی بایست با پوست سر شما تماس پیدا کند.

تفاوت بین بوتاکس مو و کراتین مو؟

بسیاری از کراتین ها شامل مواد شیمیایی (معمولا فرمالدیید)  می باشند که می توانند بوی نسبتاً ناخوشایندی تولید کنند و گاهی موجب خارش برای کسانی می شوند که پوست حساسی دارند.با این حال، همانطور که قبلاً گفتیم، بوتاکس مو یک درمان شیمیایی نمی باشد- بنابراین، شما می توانید کم تر در معرض حساسیت های قوی یا حساسیت های پوست سر قرار بگیرید.

بوتاکس مو برای موهای سوخته

تفاوت بو تاکس مو با کراتینه؟
آیا در بوتاکس عوارض جانبی وجود دارد؟

بوتاکس مو، عاری از مواد شیمیایی شدید  می باشد و در نظر گرفته می شود که یک درمان نرم کننده عمیق  می باشد که به تعمیر موی آسیب دیده کمک می کند به بیان ساده تر:کاملاً بعید  می باشد که هیچ گونه عوارض جانبی زننده ای داشته باشد با این حال، مانند اکثر چیزها:میانه روی کلید مهمی می باشد بنابراین پیشنهاد می کنیم که در یک سالن معتبر مشاوره بگیرید و درمان را با یک متخصص آموزش دیده انجام دهید.

آیا بوتاکس برای نوع موهای من مناسب است؟

خبر عالی درباره بوتاکس مو این  می باشد که برای همه انواع مو بسیار مناسب  می باشد با این حال، اگر شما از موهای خشک، مجعد، کدر و خشک رنج می برید، احتمالاً بیشتر از این مزایا استفاده خواهید کرد بنابراین، اگر موهای بد و آسیب دیده دارید و می خواهید موهایتان را زیبا کنید، این درمان مو را به طور حتم باید در نظر  داشته باشید .

به طور معمول، موی شما با یک شامپو خوب تمیز می شود تا کاملا پاک و تمیز شود.پس از آن، درمان بوتاکس مو به مدت حدود 54 دقیقه اعمال  می شود و قبل از این که با یک شامپو ملایم، کم یا بدون سولفات – شستشو شود، با سشوار خشک و صاف می شود.

 

 

 

 

دوام بوتاکس مو و فواید آن

بوتاکس مو چقدر ماندگاری دارد؟

به طور معمول اثرات مو بین 2-4 ماه طول می کشد ؛ همانند درمان های کراتینی، توصیه می شود که از یک شامپو ملایم یا بدون سولفات برای کمک به حفظ منافع درمان استفاده کنید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “بوتاکس مو و کراتینه مو” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟