تزریق ژل لب به روش doc

سرتیتر ها

تزریق ژل لب به روش doc

افزایش حجم لب یک روش زیبایی است که میتواند لبهایی کاملا گوشتی به شما بدهد. این روزها تزریق ژل لب به روش doc یک تزریق پرکننده زیر پوستی است که بیشترین استفاده را در روش افزایش حجم لب دارد. انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارد که می تواند در لب ها و اطراف دهان شما تزریق شود. اما شایع ترین پرکننده ها محصولاتی  می باشند که حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک هستند.

 

 

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن است. که کمک می کند حجم لب ها را افزایش دهید.این نوع پرکننده های پوستی گاهی اوقات به عنوان “پرکننده های اسید هیالورونیک” نامگذاری می شوند: حجم دهنده لبکلاژن، یکی از شایع ترین مواد پرکننده پوست است، که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. گزینه های جدیدتر ایمن تر و اثرات آنها طولانی تر است.

 

 

تزریق چربی و ایمپلنت روش های دیگری برای داشتن لب های گوشتی هستند. اما امروزه از آن استفاده نمی شود زیرا نتایج متفاوت بوده و عوارض جانبی آن خطر بیشتری دارد.استفاده از پرکننده های اسید هیالورونیک: پرکننده های اسید هیالورونیک می تواند ظاهر لب های شما را با اضافه کردن به: قالب ساختارحجم افزایش دهد.اثرات آن معمولا شش ماه طول می کشد. پس از آن تزریق بیشتری برای حفظ حجم لب ها لازم است.چندین پرکننده اسید هیالورونیک در بازار وجود دارد. در میان آنها این محصولات هستند:

Restylane, Restylane-L, Restylane Silk

Juvederm Ultra, Juvederm Ultra Plus

Belotero Balance

HylaForm

Elevess

Prevelle Silk

Captique

 

 

 

همه این محصولات به همان شیوه تزریق می شوند و نتایج مشابهی به شما می دهند. و برخی از آنها حاوی لیدوکائین، با بی حسی موضعی هستند.مزایای پرکننده های اسید هیالورونیکپس از تزریق، ژل پرکننده را در، بافت لب ها تشکیل می دهد.

مزایای استفاده از پرکننده های اسید هیالورونیک عبارتند از: 

کنترل حجم لب به مقدار تزریق شده مواد بستگی دارد و می توان آن را کنترل کرد، بنابراین بهتر است که پزشک میزان مناسبی حجم چربی را ایجاد کند.سرعت تدریجی درمان. تزریق می تواند به تدریج در مراحل مختلف انجام شود تا نتایج مورد نظر به دست آید. برآمدگی ها به راحتی حل می شوند. هر گونه تکه و ضربه های ناشی از حرکت لب ها می توانند به راحتی حل شوند. در مقایسه با سایر پرکننده های پوستی ممکن است کبودی و تورم کمتری داشته باشد.

نتایج قابل قبول پایدار. نتایج منطقی طولانی مدت است، اما دائمی نیستند. واکنش آلرژیک بعید است. از آنجا که پرکننده های اسید هیالورونیک از مواد مشابه موجود در بدن تولید می شوند، بعید است آنها باعث واکنش آلرژیک شوند. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، قبل از درمان به پزشک خود بگویید.

تزریق ژل لب روش doc | تزریق ژل | تزریق ژل لب | تزریق چربی | لیزر موهای زائد | تزریق بوتاکس | بوتاکس

تزریق ژل لب به روش doc

پرکننده های پوستی که برای تزریق لب مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب با بی حس کننده مخلوط شده اند، اما در منطقه حساس لب احتمالا شما هنوز تزریق را احساس می کنید.

اگر بلافاصله بعد از درمان یخ بگذارید، به کاهش کبودی ها کمک می کند. اگر روز بعد به آن برسید، لبها به شدت متورم شده است. خواب شبانه با ارتفاع کم، با استفاده از بالش اضافی، باعث جلوگیری از تورم می شود.

 تزریق لب به صورت DON’Ts قبل از درمان، از داروهای ضد التهابی غیر استروئید مانند آسپیرین (مانند ایبوپروفن)، داروی سنتز یا مکمل های ویتامین E با دزهای بالا استفاده نکنید. هر گونه دارو یا مکملی که موجب کاهش خون می شود ممکن است خطر کبود شدن و خونریزی در محل تزریق را افزایش دهد.پس از درمان، لب خود را ماساژ ندهید! (شما ممکن است میزان حجمی را که توسط فشرده سازی پوست بیش از حد صاف شده، به حداقل برسانید).

درست قبل از یک تاریخ مهم درمان نکنید. این احتمال وجود دارد که لب های شما متورم شوند و احتمالا شما می خواهید که این درمان یک یا دو هفته قبل صورت بگیرد.نگران نباشید، با وجود انجام همه کارهای درست، لب های شما هنوز متورم و کبود شده اند. لب های شما بسیار حساس و ظریف هستند و گاهی اوقات خونریزی و تورم اجتناب ناپذیر است.انتظار نداشته باشید که این حالت لب های شما تا ابد ادامه داشته باشد. به طور متوسط، به احتمال زیاد نتایج تزریق در حدود 6 تا 9 ماه باقی می ماند.

 

 

برگرفته از مقالات معتبر علمی و بین المللی :

https://www.webmd.com/beauty/cosmetic-procedures-lip-augmentation#1

https://aboutfaceskincare.com/blog/lip-injections-dos-and-donts/

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “تزریق ژل لب به روش doc” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟