قیمت تزریق بوتاکس

سرتیتر ها

قیمت تزریق بوتاکس

در کلینیک های زیبایی بر اساس برند بوتاکس و موضع تزریق بوتاکس، قیمت تزریق بوتاکس متفاوت است. بعنوان مثال تزریق دیسپورت که یک برند انگلیسی و با کیفیت می باشد، بالاترین قیمت را دارد. بوتاکس نورونوکس که کره ای است قیمت متوسطی داشته و کنیتوکس که چینی می باشد ارزان ترین قیمت را دارد. دیسپورت برند اروپایی بوتاکس می باشد و تفاوت های قابل توجهی با بوتاکس که توسط شرکت آمریکایی آلرگان تولید می شود دارد.

 

قیمت تزریق بوتاکس | تزریق بوتاکس | بوتاکس | قیمت بوتاکس | قیمت بوتاکس دیسپورت

 

 

 بوتاکس دیسپورت

ماده اصلی دیسپورت مثل بوتاکس سم باکتری کلستریدیم بوتولینوم نوع آن است. ویال های دیسپورت به شکل پودر تولید می گردند و بر خلاف بوتاکس که در حرارت زیر صفر نگهداری می شوند باید در درجه حرارت ۲ تا ۸ درجه سانتی گراد نگهداری و جا به جا شوند.

ویال های دیسپورت به شکل ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می باشند در حالیکه بوتاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی هستند. تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول های حساس آن ضروری می باشد. از آنجا که در تهیه دیسپورت از لاکتوز استفاده می گردد افرادی که آلرژی به شیر دارند نباید از این محصول استفاده کنند. تکنیک تزریق در بوتاکس و دیسپورت شبیه هم است با این تفاوت که نسبت تزریق آن دو و نیم تا سه برابر بوتاکس است.

به عبارت دیگر اگر در یک نقطه احتیاج به تزریق ۵ واحد بوتاکس وجود داشته باشد معادل دیسپورت برای تزریق در این نقطه ۱۲٫۵ تا ۱۵ واحد است . قیمت دیسپورت به ازاء هر واحد حدود یک سوم بوتاکس شرکت آلرگان می باشد ولی از آنجا که مصرف دیسپورت سه برابر بیشتر از بوتاکس می باشد قیمت بوتاکس و دیسپورت تقریبا برابر می باشد.

بوتاکس به طور عمده برای درمان موقت چروک های قسمت فوقانی صورت و پیشانی مورد استفاده هستند. با این وجود کاربرد های بوتاکس در سالیان اخیر گسترش بیشتری پیدا کرده اند و برای درمان خطوط اطراف لب ، لبخند لثه ای ، خطوط ماریونت و بالا بردن نوک بینی و خطوط خرگوش در بینی مورد استفاده قرار می گیرد. بوتاکس پیشانی و ابرو برای درمان خطوط افقی پیشانی ، خطوط اخم و اطراف چشم که به خطوط پنجه کلاغی مشهور  می باشد مورد استفاده قرار می گیرند. این خطوط بر اثر هیجانات مختلفی از قبیل خشم ، تعجب و خنده ایجاد می گردند و در نتیجه اشعه ماوراء بنفش عمیق تر و ماندگارتر می گردند.

 

قیمت تزریق بوتاکس | تزریق بوتاکس | بوتاکس | قیمت بوتاکس | قیمت بوتاکس دیسپورت

 

کلینیک دکتر حسین احمدی ارائه دهنده انواع خدمات :

پوست مو و زیبایی – تزریق ژل – تزریق چربی – تزریق بوتاکس – لیزر مو های زائد و … با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با ارائه متد های  جدید آماده، خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی می باشد.

برای رزرو وقت ملاقات با ما در تماس باشید.

چقدر مفید بود ؟
50%

توسط 02 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  Casino

  The Brand New Technology For Those Who Want To Be Incredibly Rich! CLICK HERE: https://demillionaire.page.link/jfVL

  بهمن ۲۳, ۱۴۰۲
 • تصویر آواتار

  اعظم وبسی

  کار دکتر احمدی خیلی خوبه من پیش ایشون بوتاکس انجام دادم وکاملا راضی بودم

  دی ۲, ۱۳۹۸

برای این آیتم یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟