درمان ریزش مو با پیاز

سرتیتر ها

درمان ریزش مو با پیاز

درمان ریزش مو با پیاز

بهترین راه درمان ریزش مو با نسخه های گیاهی طب سنتی و پیاز

ریزش مو و کم پشتی موی سر را امروزه تمام افراد تا حدودی تجربه کرده اند. تغییر الگوی رفتاری و رژیم غذایی انسان های دنیا مدرن نسبت به گذشتگان یکی از علل اصلی ریزش موی سر می باشد. نسخه های خانگی و طب سنتی برای درمان ریزش مو را می توان برای حل این مشکل مورد استفاده قرار داد چرا که این دسته از توصیه ها تاثیراتی ثابت شده و بدون عوارض بر روی رشد و تقویت مو داشته است.

 

 

درمان ریزش مو با پیاز | کاشت مو | تزریق ژل | تزریق چربی | جوانسازی پوست

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو آلوپسی در زنان و مردان

چرا پیاز برای درمان ریزش مو و پرپشت شدن موی سر مفید است؟

پیاز دارای مقدار قابل توجهی گوگرد می باشد. غلظت بالای گوگرد موجود در پیاز به رشد مو در هر شرایطی کمک می کند.مو به طور طبیعی از پروتئین و کراتین موجود در بافت داخلی اش تقویت می شود و استحکام موها بسته به وجود این مواد به میزان کافی درمو می باشد. در حقیقت یکی از علت های اصلی ریزش مو کمبود گوگرد و پروتئین در این بخش بدن انسان می باشد.تحقیقات اخیر ثابت کرده که آب پیاز با دارا بودن ترکیباتی فوق العاده برای رشد و پرپشت شدن موها ، مانع از ریزش موی سر می شود. همچنین آب پیاز برای مقابله با آلوپسی یا طاسی منطقه ای یک درمان فوق العاده می باشد. تا حدودی از خواص و فواید پیاز و آب پیاز برای درمان ریزش مو و پرپشت شدن موی سر دانستید حالا نوبت نسخه هایی است که با ترکیب پیاز و آب پیاز برای درمان ریزش موی سر تجویز می شوند.

 

درمان ریزش مو با پیاز | کاشت مو | تزریق ژل | تزریق چربی | جوانسازی پوست

بهترین ماسک موها برای درمان ریزش مو و پرپشت شدن سریع موهای سر

stylecraze.com در میان صدها مطلب در رابطه با رشد مو و درمان ریزش شدید مو این گزارش را در بخش تاپ ترین ها قرار داده بود که شامل ماسک موی پیاز برای پرپشتی و توقف ریزش مو توصیه های علمی باشند.

درمان ریزش مو با خیساندن پوست سر به وسیله آب پیاز:

پیاز را پوست گرفته و خوب بشویید. به کمک چاقو پیاز  را 8 قسمت کنید و داخل میکسر بندازید.پس از میکس کامل آن را روی یک صافی ریخته تا آب پیاز ازآن جدا شود. ریشه و ساقه ی موهایتان را با آب پیاز به خوبی ماساژ بدهید . اجازه دهید تا 30 الی 45 دقیقه موهایتان آغشته به آب پیاز بماند . در انتها موها را با آب و شامپو به خوبی بشویید. توصیه می شود از این روش طبیعی درمان ریزش مو هفته ای یک مرتبه استفاده کنید.

درمان ریزش مو با پیاز

بهترین ماسک مو ها برای درمان ریزش مو با پیاز
2-درمان ریزش مو با پک پیاز و روغن نارگیل
مواد لازم:آب پیاز 1 قاشق غذا خوری

روغن نارگیل 2 قاشق غذاخوری

طرز تهیه ماسک موی پرپشت کننده مو:

پیاز و روغن نارگیل را به خوبی مخلوط کنید. چند قطره از یک روغن دیگر مثل روغن زیتون به مواد ماسک مو اضافه کنید. پوست سر را کاملا با مخلوط روغن و آب پیاز ماساژدهید و اجازه دهید این ماسک به مدت 1 الی 1.5 ساعت روی پوست سر باقی بماند.

بعد از مدت مشخص موها را با آب گرم و شامپو به خوبی بشویید. این ماسک را بیشتر از یکبار در طول هفته استفاده نکنید.

3- درمان ریزش مو با آب پیاز و ماسک موی عسل:

2 قاشق غذاخوری آب پیاز را با 1 قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید. پوست و موی سر را به طور کامل اغشته به این ماسک کنید . بعد از گذشت 15 دقیقه موها را با آب و شامپو بشویید. مصرف هفته ای یکبار در هفته از این ماسک مو توصیه می شود.

 

 

درمان ریزش مو با پیاز | کاشت مو | تزریق ژل | تزریق چربی | جوانسازی پوست

ماسک پیاز و عسل

 

ماسک پیاز و عسل بهترین ماسک خانگی برای درمان ریزش مو

ماسک دیگری از پیاز و عسل برای درمان سریع ریزش مو:

1/4 فنجان آب پیاز خام را با 1 قاشق غذاخوری عسل را مخلوط کنید و موها را با این ماسک ضد ریزش مو ماساژ بدهید. این ماسک یکی از بهترین ماسک های هندی ها برای درمان ریزش مو  بوده و می باشد.

 

4- درمان ریزش مو با پیاز و روغن زیتون

 

مواد لازم:

پیاز 1 عدد کوچک
روغن زیتون 2 قاشق غذاخوری
آبجو 1 فنجان
طرز تهیه ماسک پرپشت کننده مو:
پیاز را داخل میکسر به خوبی میکس کنید.

روغن زیتون و آبجو را پیاز میکس شده به خوبی مخلوط ، و موها را به خوبی به این ماسک مو آغشته کنید. این ماسک مو باید مدت 1 ساعت روی موی سر باقی بماند. بعد از 1 ساعت موها را به خوبی بشویید.

نکته:

کسانی که به پیاز حساسیت دارند ، حتی کاربرد موضعی آن می توانید در مورد یک واکنش به ارمغان بیاورد. همچنین ، برخی داروها مانند آسپیرین می تواند حساسیت به پیاز را افزایش دهد. یک تست قبل از استفاده از پیاز برای درمان مو لازم است

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “درمان ریزش مو با پیاز” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟