تزریق ژل اطراف چشم

سرتیتر ها

تزریق ژل اطراف چشم

تزریق ژل اطراف چشم

برای کاهش گودی زیر چشم می توانید از برخی روش های زیبایی موثر کمک بگیرید. تزریق ژل و چربی از بهترین راهکارها برای پرکردن گودی و رفع سیاهی اطراف چشم می باشد و می تواند موجب جوانسازی و رفع چروک و تیرگی دور چشم شود. گودی زیر چشم از رایج ترین شکایات بیماران و مراجعین به کلینیک های زیبایی و پوست و مو می باشد.

گودی زیر چشم  هم در سنین جوانی دیده می شود و هم در سنین پیری ، برخی علل ارثی یا بیماری های مختلف در این زمینه تاثیرگذار هستند. به هر دلیل  قطعا در زیبایی شما اثرات منفی خواهند گذاشت و غالبا چهره شما را ناراحت و غمگین نشان میدهند. می خواهیم به بهترین روشهای درمان گودی زیر چشم اشاره کنیم. در اثر افزایش سن پلک‌های زیرین و گونه‌ ما رفته رفته گود می شوند که این امر موجب تغییر چهره و ظاهر افراد مبتلا خواهند شد.

به این مناطق گود شده  ناودان اشکی نیز می گویند که غالبا به دلیل منعکس شدن نور، نسبت به پوست اطراف تیره تر هستند. متاسفانه برخی افراد در جوانی دچار گودی ناودان اشکی و تیرگی دور چشممان می شوند.که در صورت بی تحرکی، اضطراب، بیماری مزمن، مواد مخدر و اختلالات خواب این حالت شدت پیدا خواهد کرد.

تزریق ژل تنها برای بخشی از چهره مانند زیر چشم و فقط برای محو کردن خط های موجود در ناودان اشک استفاده می‌شود. این روش برای درمان تیرگی اطراف چشم در مطب یا مرکز جراحی اعمال می شود که اگر با روش بلفاروپلاستی همراه باشد تمامی این عمل در مرکز جراحی صورت خواهد گرفت.

مقداری چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران یا شکم برداشته می شودتا برای نتیجه بهتر با هم ترکیب می‌ شوند. سپس پزشک چربی را به منطقه مورد نیاز تزریق می کند.

این عمل زیبایی هم در کلینیک و با کمک بی‌حسی موضعی و هم در مرکز جراحی به وسیله بی‌حسی عمومی صورت میپذیرد.

متقاضیانی که چروک زیادی زیر چشم خود دارند مى توانند در کنار تزریق ژل ، از روش پی آر پی و لیزر فرکشنال کمک بگیرند چون پی آر پی در کنار زیباسازی و از بین بردن چروک، می تواند سیاهی اطراف چشم را از بین ببرد.

این روش مناسب ترین راه برای از بین بردن گودی ، چین و چروک و خطوط و تیرگی زیر چشم است.پی آر پی در افزایش رشد مژه و ابرو نیز موثر است و بهترین گزینه برای علاقه مندان به زیبایی پوست صورت است . پزشکان پس از  خون گیری از بیمار درپی آر پی از آن پلاکت غنى شده خارج میسازند . در آزمایشگاه غلظت پلاکت بررسی میگردد که اصولا باید 3 برابر غلظت پلاکت خون طبیعی بدن باشد در نتیجه پى آرپى به  زیرچشم تزریق می شود.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “تزریق ژل اطراف چشم” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟