مزوتراپی شکم

سرتیتر ها

مزوتراپی شکم

مزوتراپی شکم

تاریخچه

مزوتراپی Mesotherapy یک روش درمانی کاملا جدید و پیشرفته می باشد که روز به روز به حیطه عملکرد درمانی آن افزوده می‌شود. این روش به دلیل پاسخ‌دهی بسیار سریع‌تر نسبت به دیگر روش‌های درمانی مثل داروهای خوراکی – کم‌بودن عوارض آن به دلیل مصرف بسیار اندک دارو و اثرات کاملا موضعی آن، روز به روز مورد استقبال می گیرد.

 

 

لاغری شکم و پهلو | تزرق ژل | تزریق چربی | لیزر موهای زائد

 

این تکنیک برای اولین‌بار سال 1952 میلادی در فرانسه توسط دکتر مایکل پیستور ابداع شد. در آن زمان از داروهای گیاهی و ویتامین‌ها برای تقویت شرایط پوستی به کمک تکنیک مزوتراپی استفاده می‌شد. 10 سال بعد اولین انجمن مزوتراپی در دنیا شکل گرفت و از آن تاریخ به بعد این تکنیک پیشرفت‌های بسیاری کرد و مزوتراپی مدرن که امروز از آن استفاده می‌شود پدید آمد.

از سال 1986 مزوتراپی(Mesotherapie) توسط آکادمی ملی پزشکی فرانسه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از طب سنتی شناخته شد.در سال 2000 برای اولین بار این تکنیک توسط خبرنگاران بخش علمی و پزشکی به کشور آمریکا وارد شد و بعد از آن در سال 2005 مزوتراپی کم‌ کم در دیگر کشورها مورد توجه و استقبال قرار گرفت. هر روز ، هزاران تن از پزشکان سراسر جهان استفاده از مزوتراپی برای کمک به دهها هزارنفر از بیماران استفاده  کرده اند. کشور ما نیز جزو کشورهایی بود که تکنیک مزوتراپی در سال 2005 به آن وارد شد و به سرعت در همه شاخه‌ها پیشرفت و رشد کرد و مورد استفاده عموم قرار گرفت.

 

 

 

مزوتراپی شکم یک روش ایمن و بی خطر جهت آب کردن چربی های شکم توسط تزریق موضعی مواد چربی سوز می باشد که چربی ها و سلولیت را از بین می برد. معمولا شکم ، پهلوها ران و بازوها نواحی هدف اصلی در لاغری موضعی با مزوتراپی اند . داروی تزریقی مزوتراپی به دو شکل وجود دارد . دسته اول کوکتل های آماده ای  می باشند که حاوی چندین ماده موثر ( داروه ، عصاره گیاهان و عناصر هومئوپاتیک ) به صورت همزمان اند و در صورت تزریق صحیح در نقاط درست بسیار موثر  هستند .

دسته دوم چندین ترکیب مختلف به صورت مجزا  می باشند که بر حسب صلاح دید پزشک با هم ترکیب می شوند و اثر خود را ایفا خواهند نمود . در صورت تکمیل روند درمان که چندین جلسه طول خواهد کشید فرد در کنار رژیم لاغری سریع به نتایج خوبی از نظر فرم دهی ، چربی سوزی و در مان سلولیت بر حسب استراتژی اتخاذ شده توسط پزشک خواهد رسید .

 

 

 

چقدر مفید بود ؟
100%

توسط 0 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

  • تصویر آواتار

    مزوتراپی شکم و پهلو – کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی یکتا

    […] به خوبی در این نواحی موجب کاهش چربی اضافه خواهد شد اما لاغری سریع شکم و پهلو با مزوتراپی پهلو چگونه ایجاد می […]

    خرداد ۲۰, ۱۴۰۲

برای این آیتم یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟