مزوتراپی شکم و پهلو

سرتیتر ها

مزوتراپی شکم و پهلو

مزوتراپی شکم و پهلو

مزوتراپی یکی از مناسب ترین روش های ایجاد لاغری در کنار رژیم و ورزش برای کاهش چربی اضافه در ناحیه شکم و پهلوها  است و در صورت انتخاب داروی مناسب به خوبی در این نواحی موجب کاهش چربی اضافه خواهد شد اما لاغری سریع شکم و پهلو با مزوتراپی پهلو چگونه ایجاد می شود.

 

مزوتراپی شکم و پهلو | تزریق ژل | تزریق چربی |

 

 

داشتن چربی اضافه در نواحی شکم پهلو فرم و زیبایی اندام را دستخوش تغییر می نماید و سایز لباس را بسیار افزایش می دهد و بنابراین افرادی که در این نواحی از بدن خود دچار اضافه وزن هستند همواره به دنبال بهترین و آسان ترین راه برای کاهش چربی و البته سایز خود هستند.

 

 

مزوتراپی شکم و پهلو | تزریق ژل | تزریق چربی |

لاغری شکم پهلو

مزوتراپی پهلو

مزوتراپی پهلو یک روش بی خطر و ایمن برای چربی سوزی و پیکر تراشی در این ناحیه از بدن است ، با تزریق مواد چربی سوز باعث شکستن سلول های چربی و ذوب آنها خواهد شد ، با تزریق ترکیبات چربی سوز در روش مزوتراپی حجم چربی های زائد پهلو کاهش چشمگیری خواهد داشت و با به کارگیری این روش ، جریان خون افزایش پیدا می کند و بافت همبند چربی تخریب می شود و توسط بدن در طول چند هفته دفع می گردد.

 

جلسات مزوتراپی برای لاغری شکم و پهلو

ایجاد لاغری سریع در ناحیه پهلو با استفاده از روش مزوتراپی به حجم چربی این ناحیه بستگی دارد و برخی بیماران به دلیل حجم بالای چربی به تعداد بیشتری از جلسات مزوتراپی جهت ایجاد لاغری نیاز دارند، گر چه در روش مزوتراپی سفت شدن همزمان پوست برای جلوگیری از شل شدگی و افتادگی آن بر اثر ایجاد لاغری انجام می گیرد اما متخصصین استفاده از این روش را به بیماران همزمان با رژیم غذایی و ورزش توصیه می نمایند.

 

مزوتراپی شکم و پهلو | تزریق ژل | تزریق چربی |

چاقی شکم و پهلو

عوارض مزوتراپی پهلو

در مزوتراپی پهلو مانند هر تزریقی ممکن می باشد بیمار در جای تزریق دچار کبودی و سیاهی می شود که این امر بعد از گذشت چند روز رفع خواهد می شود.

مزوتراپی پهلو نباید برای زنان باردار ، افراد دیابتی ، بیماران قلبی و افرادی که داروهای خاص مصرف می نمایند جهت ایجاد لاغری در هر نقطه از بدن آنها انجام گیرد زیرا به دلیل تزریق مواد شیمیایی موجب عوارض شدید در این افراد خواهد شد ، عموما افرادی که از روش مزوتراپی برای ایجاد لاغری در بدن خود استفاده می کنند افرادی سالم  هستند که هیچ نوع بیماری و یا مصرف داروی خاصی ندارند.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “مزوتراپی شکم و پهلو” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟