رشد ابرو و مژه

سرتیتر ها

رشد ابرو و مژه

رشد ابرو و مژه

چندین روش طبیعی برای داشتن مژه های ضخیم و بلندتر وجود دارد مانند تمام درمان های خانگی، شما باید این درمان ها را در طول یک ماه یا دو ماه انجام بدهید.

روغن های مهم گیاهی و حامل برای پرپشت شدن مژه وجود دارد.

روغن های اساسی مختلفی برای افزایش رشد مو ، وجود دارند و همچنین می توانند باعث رشد مژه نیز بشوند از آنجایی که این روغن ها باید مستقیما به منطقه چشمی اعمال شود، از آنها باید به ندرت و با دقت استفاده شود ،تا به داخل چشم نفوذ نکنند.

پرپشت شدن مژه

رشد مژه ها با روغن های طبیعی و گیاهی

روغن کرچک بهترین درمان خانگی برای پرپشت کردن مژه!!

1) روغن کرچک:

اولین روغن اساسی در لیست، روغن کرچک می باشد ؛ روغن کرچک یک روغن گیاهی می باشد ، از دانه بذر لوبیا گرفته شده و به عنوان یک محرک قوی شناخته می شود که می تواند باعث رشد و تغذیه فولیکول مو شود. تاریخچه روغن کرچک، به نظر طولانی می باشد، و در مصر باستان ادعا می شود ،که به عنوان پماد استفاده می شد و کلئوپاترا از آن برای روشن کردن سفیده چشم اش استفاده  می کند. حقیقت یا افسانه، واقعا برای پر شدن و درخشان شدن مژه ها مفید است علاوه بر این، با عفونت هایی که، باعث ریزش مژه ها می شوند، مبارزه کند.

برای استفاده از روغن کرچک به عنوان یک درمان خانگی، نیاز به یک تکه پنبه یا برس آرایشی کوچک تمیز دارید ،که به عنوان یک اپلیکاتور برای مژه ها استفاده کنید قبل از رفتن به رختخواب، با دقت روغن را به مژه هایتان بزنید و اجازه دهید تا جذب شود وقتی بیدار شدید آن را با آب بشورید.شما همچنین می توانید کمی ژل آلوئه ورا، را با روغن کرچک مخلوط کنید.آنها را به خوبی مخلوط کرده و با استفاده از پنبه یا قلم مو به مژه های خود بزنید . به همان اندازه که ریمل می زنید.اجازه دهید،تا به مدت یک شب بماند تا جذب شود و بعد از بیدار شدن به خوبی بشورید.برای بهترین نتیجه،این فرایند باید به طور منظم برای 1 تا 3 ماه تکرار شود.

 

 

 

پرپشت شدن مژه

پرپشت شدن و رشد مژه با روغن کرچک

بهترین درمان خانگی برای پرپشت شدن مژه با روغن زیتون

 

2) روغن زیتون:

روغن زیتون، یک روغن حامل شناخته شده می باشد ،که به منظور افزایش رشد مو استفاده می شود و نیز یک درمان خانگی برای داشتن مژه های ضخیم تر به کار می رود.روغن زیتون، غنی از اسید اولئیک و همچنین ویتامین E می باشد، که هر دو برای رشد مو مورد نیاز هستند.این دو عنصر، می توانند مو را تغذیه کرده و همچنین مژه ها را حجیم کنند.حتی باعث می شود که مژه هایی تیره تر داشته باشید.برای استفاده از روغن زیتون به عنوان درمان خانگی برای رشد مژه ها، یک برس ریمل قدیمی که تمیز است، یا یک تکه پنبه به عنوان اپلیکاتور آماده کنید.اپلیکاتور خود را ،درون مقدار کمی روغن زیتون گرم شده قرار دهید.قبل از رفتن به رختخواب، روغن را به مژه هایتان بمالید.روغن را شب بر روی مژه خود بزنید و بلافاصله بعد از بیدار شدن، با آب بشویید.این روال را روزانه و به مدت حداقل دو ماه یا تا پیدا شدن نتیجه، تکرار کنید.
پرپشت شدن مژه
پرپشت شدن و رشد مژه با روغن زیتون
بهترین درمان خانگی برای رشد و پرپشت شدن مژه

 

 

3) ژل آلوئه ورا :

آلوئه ورا، یک درمان خانگی شگفت انگیز و موثر برای داشتن مژه های ضخیم و بلند است.آلوئه ورا ،حاوی مواد مغذی و ویتامین هاست که به ضخیم و بلند شدن مژه ها کمک می کند.حاوی ویتامین ,E, A, B-12 و C است، که همه ی آن ها برای رشد موهای سالم و براق موثر می باشند.همچنین حاوی ،اسید فولیک است که مانع ریزش مژه ها می شود .علاوه بر این، آلوئه ورا دارای اثر مرطوب کنندگی می باشد، که مژه ها را سالم نگه می دارد.برای استفاده از آلوئه ورا به عنوان یک درمان خانگی برای داشتن مژه های ضخیم و بلند، یک اپلیکاتور مانند یک برس ریمل تمیز را آماده بفرمایید.آلوئه ورا را با دقت بشورید تا لاتکس و لزجی زیاد آن دور ریخته شود.کمی ژل آلوئه ورا را بردارید و قبل از اینکه به رختخواب بروید، روی مژه های خود بزنید. اجازه دهید کل شب بر روی مژه ها بماند.صبح، ژل را با آب گرم بشویید.همچنین، می توانید آلوئه ورا را با روغن جوجوبا مخلوط بفرمایید، یکی دیگر از درمان های شناخته شده که برای رطوبت رسانی مو و افزایش رشد مو مفید است.این دو ماده را با نسبت های مساوی با هم مخلوط کنید و به آرامی به مژه هایتان بزنید و برای حدود 15 دقیقه اجازه دهید،تا بماند و سپس بشورید. این کار را تا دو بار در روز تکرار کنید.

پرپشت شدن مژه
پرپشت شدن و رشد مژه با ژل آلوئه ورا
روشهای خانگی برای پرپشت و بلند کردن مژه

 

 

4) برس کشیدن مژه ها:

به همان مقدار که ساده به نظر می رسد، افراد زیادی روی این شیوه قسم می خورند.برس کشیدن مژه ها، ذراتی مانند خاک و گرد و غبار که از رشد سالم آن جلوگیری می کند را از بین می برد.این ذرات، می توانند منافذ مژه را را مسدود کنند، بنابراین رشد مژه شما متوقف می شود و یا حتی باعث ریزش مژه ها می شوند.علاوه بر این، برس کشیدن می تواند گردش خون را توسط رگهای زیر پوست تسریع کند، تا مواد مغذی بیشتری به فولیکول های مژه ها برسد.این روش رو  نحوه ماساژ دادن مژ ها کار می کند و با بهبود گردش خون، به ضخامت تارهای مو کمک می کند.مژه های خود را با برس خودش شانه کنید، از ریشه تا انتهای مژه.این کار را دو بار در روز به مدت 5 دقیقه انجام بدهید.تا زمانی که نتیجه مورد نظر به دست آید، این کار را تکرار کنید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “رشد ابرو و مژه” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟