بوتاکس زیر بغل و کف دست

سرتیتر ها

بوتاکس زیر بغل و کف دست

بوتاکس زیر بغل و کف دست

درمان تعریق با بوتاکس

به دلیل مشکلات و محدودیت‌هاى روش‌هاى درمانی دارویی (اثر کم و عوارض زیاد) و جراحی (تهاجمی و گران)، مشخص مى‌شود که چرا تا پیش از این، درمان تعریق بیش از حد زیر بغل، کف دست و پا، چندان رضایت‌بخش نبوده است؛ تا اینکه معجزه بوتاکس، تحول بزرگی در این زمینه ایجاد کرد.

 

به طوری که درحال حاضر، خط اول درمان تعریق بیش از حد زیر بغل، کف دست و پا؛ تزریق بوتاکس (دیسپورت) در پوست ناحیه مبتلا می باشد. این روش بسیار مؤثر بوده، عوارض و مشکلات درمان‌های دارویى و جراحى را ندارد، غیرتهاجمى می باشد و دوره نقاهت ندارد، درمطب انجام مى‌شود ، ساده و ارزان  می باشد.

 

 

 

تزریق بوتاکس براى درمان تعریق بیش از حد زیر بغل، کف دست و پا

بوتاکس از طریق قطع ارتباط اعصاب محرک سمپاتیک با غدد عرق، مانع ترشح عرق مى‌شود و در صورت تزریق صحیح، آنقدر مؤثر  می باشد که باعث خشک شدن کامل موضع مى‌شود؛ به همین علت نتیجه درمان براى مبتلایان به تعریق بیش از حد که مدت‌ها، از احساس خیسى ناشى از عرق، رنج می‌بردند، خیلی  رضایت‌بخش  می باشد.

بوتاکس باید در قسمت عمیق درم، جایى که غدد عرق قرار دارند، تزریق شود. تعداد تزریق بستگى به وسعت ناحیه مبتلا دارد، بطور متوسط در هر سانتى‌متر مربع پوست یک تزریق انجام مى‌شود؛ گرچه می‌توان بصورت دستی، تزریق کرد ولی بهتر  می باشد تزریق با گان مزوتراپى انجام شود تا دارو، به‌مقدار مناسب و در عمق مناسب پوست تزریق شود و درد ناشى از تزریق هم، به حداقل برسد.

 

 

 

 

این روش معمولاً درد ندارد ولی درصورت حساسیت بیمار، بی حسی موضعی اعمال می شود. ٢۴ تا ۴٨ ساعت بعد از تزریق، تأثیر بوتاکس در قطع ترشح عرق شروع شده و تا یک هفته کامل مى‌گردد. دو هفته بعد، پوست ناحیه مبتلا، مورد ارزیابى قرار مى‌گیرد و در صورت مشاهده نقاطى که ترشح عرق در آن‌ها ادامه دارد، تزریق بوتاکس در آن نقاط انجام مى‌شود.

هدف درمانى؛ خشک شدن پوست و توقف ترشح عرق است. اثر بوتاکس ٩ تا ١٢ ماه باقى مى‌ماند و بعد از چند نوبت تزریق (تقریبا سالی یکبار)، تعریق تا حد زیادى کاهش خواهد یافت، بطوریکه مختصر تعریق باقى مانده، با درمان دارویى موضعى به خوبى قابل کنترل است.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “بوتاکس زیر بغل و کف دست” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟