نکات تزریق چربی در صورت

سرتیتر ها

نکات تزریق چربی در صورت

نکات تزریق چربی در صورت

نکات تزریق چربی در صورت : راه ها و روش های زیادی برای جوانی وجود دارد که بهترین آن ها تزریق چربی است. راه هایی مثل کشیدن پوست و … وجود دارد ولی استفاده از این راه ها علاوه بر یک سری عوارض، دوران نقاهت سختی را دارند. تزریق چربی ، راهی ساده و سریع برای رسیدن به زیبایی و جوانی  می باشد با استفاده از این روش نه تنها چین چروک صورت از بین میرود بلکه یک جوانی کاملا طبیعی نصیب شما خواهد شد.

اثرات افزایش سن بر چهره افراد افت لایه های چربی مختلف صورت ، مثل پوست و عضلات صورت از دست دادن حجم لایه های مختلف صورت مثال ساده این اتفاق هم تبدیل شدن سطح کاملاً صاف انگور به کشمش با سطحی پر از چروک تنها به علت از دست دادن حجم آب  می باشد . بنابراین لیفتینگ ، تنها حکم صاف کردن چهره را دارد درست مثل پارچه ای که طول و عرض آن کشیده شود ؛ بنابراین تنها با تکیه بر این روش ، اغلب شاهد جوانی و شادابی که انتظارش را داریم  نمی باشیم .

 

 راه حل چیست ؟ نکات تزریق چربی در صورت

دانش نوین زیبایی شناسی روش حجم دادن به بافت های فرسوده چهره به صورت سه بعدی ( 3D ) را یکی از مدرن ترین و هنرمندانه ترین شیوه های جراحی پلاستیک صورت می داند . تا جایی که این روش یکی از ارکان مطرح در بحث زیباسازی صورت  می باشد . حجم دادن با استفاده از تکنیک های متعددی مثل استفاده از پروتز ، ژل یا فیلر انجام  می گیرد ؛ اما بین همه اینها بهترین و طبیعی ترین شیوه ی زیباسازی سه بعدی ( 3D ) حجم دادن به چهره از طریق تزریق چربی می باشد . چون در این روش چربی از بافت فرد گرفته می شود در نتیجه امکان دفع یا عفونت های احتمالی هم وجود ندارد .

از طرف دیگر در افرادی با سنِ بالا ، تزریق چربی این امکان را می دهد که بافتِ از دست رفته به شیوه ای کاملاً طبیعی اصلاح بشود .  کاربردهای مختلف تزریق چربی اصلاح خالی شدگی و گودی قسمت بالای چشم اصلاح خالی شدگی و گود رفتن زیر چشم پُر کردن گونه ها  می باشد، صورت و اصلاح خط خنده پُر کردن اطراف چانه ، پُر کردن خط فک پایینی کمک به اصلاح گودی های بالای بینی خط اخم و خطوط پیشانی انگشتان دست و سطح پشتی دست کمک به اصلاح هرگونه ناهنجاری های حجمی در صورت یا اندام ها ناشی از ضربه ، تصادف یا مسائل مادرزادی

نکات تزریق چربی در صورت ، شکم ، ران و …

تزریق چربی چگونه انجام می گیرد ؟

تزریق چربی با استفاده از چربی گرفته شده از خود بیمار در نواحی شکم ، ران ، پهلو و باسن با استفاده کانولاهایی بسیار ظریف  عمل می کند .

این روش قابل انجام به صورت سرپایی و حتی در اتاق عمل  می  باشد و نیاز به بستری پس از آن یا مراقبت های خاص بعد از عمل ندارد . تورم اصلی ناشی از تزریق چربی هم معمولاً پس از یک هفته از بین می رود ؛ بنابراین با انتخاب روش تزریق چربی به ساده ترین شکل ممکن به تغییری عمیق در چهره تان می رسید . متخصصین معتقدند ، برای رسیدن به نتیجه بهتر باید تزریق چربی در مراکز جراحی انجام بگیرد چون فضای استریل و پاکیزه در رسیدن به نتیجه ی مطلوب نقش بسیاری را دارد .

نکات تزریق چربی در صورت و باورهای غلط

در واقع نباید از عدم نیاز به بیهوشی در این جراحی ، به معنای امکان انجام آن در هر مکانی ارزیابی بشود .   امکان جذب کامل بافت چربی ، یک باور غلط می باشد ! اگر مراحل تزریق چربی درست و بر اساس اصول پزشکی انجام بشود احتمال جذب چربی بسیار کاهش می یابد . تزریق چربی یک پروسه ی کاملاً دقیق  می باشد چرا که بافت چربی یک بافت زنده  می باشد ؛ بنابراین باید مرحله کشیدن چربی با ظرافت خاصی انجام شود ، همین طور با فشار وکیوم کاملاً حساب شده است ؛ چرا که کوچک ترین اِهمال کاری در این مرحله باعث می شود سلول های چربی در این پروسه زنده نمانند و آن وقت  می باشد که شاهد مشکل جذب چربی در مدت کوتاهی بعد از تزریق  می باشیم. در کل باید به بیمار توضیح داد که جهت حصول نتایج بهتر احتمال تزریق در چند مرحله وجود دارد .

نکات تزریق چربی در صورت ، مقالات مرتبط

 

مقالات مرتبط با این موضوع :

 تزریق چربی به لب

تزریق چربی

تزریق چربی در صورت

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “نکات تزریق چربی در صورت” دیدگاه می‌گذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چقدر مفید بود ؟