دستکاری،کندن و فشار دادن جوشها ،نه تنها به برطرف شدن جوش های صورتتان کمک نمی کند بلکه باعث طولانی شدن زمان بهبود انها می شودهمچنین  باعث بدریخت شدن جای جوش بصورت لک و یا تورفتگی می شود

کندن و فشار دادن جوشها زمان ترمیم را طولانی تر می کند و احتمال اینکه جای جوشها بصورت لک تیره و یا تورفتگی بجا بماند نیز افزایش می یابد

اشتباه اول: سعی نمی کنیم درمان آکنه را بمدت کافی ادامه دهیم

– پوست به درمان بصورت آهسته عمل می کند .حتی اگر جوشها سریعا ظاهر شده باشند ،ولی برای برطرف شدنشان نیازی به زمان دارند. معمولا ممکن است بین 6هفته تا 12 هفته زمان لازم باشد.
– در ابتدای درمان پوست ممکن است کمی تحریک شود. این یک عفونت نسبت وفقط یک التهاب است. پس جوشها ممکن است قبل از اینکه شروع به بهتر شدن کنند، بدتر و شدیدتر شوند.

اشتباه دوم: داروهای زیادی همزمان استفاده می کنیم

–  اغلب افراد بدلیل اینکه در روزهای نخست استفاده از دارو بهبودی نمی بینند سعی می کنند داروهای دیگری را همزمان روی پوست استفادکنند. افزودن داروهای موضعی الزاما به بهبود جوش کمک نمی کند و حتی ممکن است سبب تحریک بیشتر پوست و قرمزی شدن و زخم شدن پوست شود و حتی شخصی جوش را خود درمانی می کند. امکان تحریک بیشتر است و ممکن است ضایعات آکنه‌ای بزرگتر شوند  و یا تیره شوند و پس از بهبود بصورت لک قهوه ای و یا تورفتگی پوست باقی بماند .

اشتباه سوم : شستن زیاد وسائیدن پوست سبب بدتر شدن جوش می شود .

– چون لایه های دفاعی پوست آسیب می بیند وترمیم پوست مختل می شود .بنابراین احتمال تحریک پوست با مصرف هر دارویی ضد جوش موضعی بیشتر می شود و خودممکن است باعث تیره تر شدن وخشک شدن پوست شود .بجای آن اگر پوست رابا یک شوینده ملایم با PH تنظیم شد.بشوئید،التهاب پوست کمتر می شود.این نکته مهم است که باید شوینده بطور کامل شسته شودو اگر مقداری ازآن روی پوست باقی بماند خود می تواند سبب تحریک والتهاب پوست شود.

آیا برای شما هم اتفاق افتاده است که قرار است فردا به یک مهمانی، عروسی و یا یک جای مهم دعوت باشید یک جوش وقت نشناس توی این موقعیت روی صورت شما در بیاد؟ حس بدی به آدم دست می دهد. جوش ها (آکنه ها) ناخوشایند هستند و بعضی اوقات بی موقع پیدا می شوند. حالا می خواهیم روش هایی به شما معرفی کنیم که بتوانید با این جوش ها مقابله کنید. راهکار ها ساده و در حین حال موثر هستند.

انتقال و تزریق چربی عملی است که در آن چربی از بخشی از بدن، معمولاً شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود و جهت حجیم‌تر و بزرگ‌تر کردن به بخش دیگری، معمولاً سینه، صورت، چانه و باسن منتقل می‌شود. تزریق چربی در قرینه ساختن سینه‌ها نیز کاربرد دارد. به علاوه از تزریق چربی برای از بین بردن جای زخم‌های روی صورت و جوش و افزایش زیبایی و برجسته کردن لب ها نیز استفاده می‌شود. تزریق چربی که حدود یک ساعت زمان می‌برد، تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.

بوتاكس دارويي است كه براي درمان و ترميم خطوط اخم و چروك ثبت شده است. و توسط FDA (اداره دارو و غذاي آمريكا) به رسميت شناخته شده است. اين دارو چين و چروك صورت را بدون نياز به جراحي از بين مي برد. چين هاي افقي پيشاني و خط اخم را از بين مي برد و خطوط اصطلاحا ( پاكلاغي ) دور چشم را هم درمان مي كند. بو تاكس يك اثر درماني معجزه آسا دارد.كاربرد ديگر بوتاكس در زيبايي، استفاده از ان براي تغيير حالت چهره و ابرو است. با انتخاب اينكه در چه موضعي بوتاكس را تزريق كنيم مي توانيم كاري كنيم كه انتهاي ابروها بالا كشيده شود و حالت خشن و شيطاني ايجاد شود يا بازهم با تغيير موضع مي توان تمام ابرو را بالا برد و حالت بسيار زيبا و لطيف به ابرو و چهره داد.يك كاربرد ديگر بوتاكس استفاده از آن براي از بين بردن تعريق زياد است. كه با تزريق در نواحي با تعريق زياد نظير زيربغل مي توان تعريق آن ناحيه را براي ماهها بلوك كرد.

هفت تا هشت ساعت خواب شبانه روز،بدن و پوست را در بهترین حالت خود نگه میدارد . البته نحوه خوابیدن شما هم بسیار مهم است .اگر سال ها در حالتی بخوابید که صورت شما روی بالشت باشد،در اثر فشاری که به صورت وارد میشود ،چین و چروک هایی روی پوستتان ظاهر میشود .خوابیدن به روی شکم هم اصلا خوب نیست و باعث ایجاد کبودی زیر چشم میشود .پس باید بهترین حالت را انتخاب کنید و به پشت بخوابید.

قرار ملاقات

  درخواست ارسال نشد.   Your email has been sent.
Captcha

تماس با مطب

  • آدرس مطب میرداماد :خیابان میرداماد ، تقاطع شریعتی ، پلاک 2، واحد 11  22229478 ( چهار خط )
  • آدرس مطب پیروزی : خیابان پیروزی - روبروی خیابان سوم نیروی هوایی پلاك 212  تلفن: 77486484 -77425903

تماس مستقیم با دکتر حسین احمدی

اینستاگرام

تلگرام