لیفتینگ صورت ، گردن و ابرو

روابط عمومی 20 مرداد 1394

لیفت و کشیدن پوست صورت با جراحی

عمل جراحی لیفت صورت، عملی است برای کاهش چروک‌ها و سایر نشانه‌های پیری در صورت، که با هدف بهبود کلی ظاهر فک و صورت انجام می‌شود. عمل جراحی لیفت صورت می‌تواند به از بین بردن تأثیرات نامطلوب زمان، فشارهای عصبی و قرارگیری در معرض عوامل محیطی مختلف کمک می‌کند.

تزریق بوتاکس

روابط عمومی 31 مرداد 1394

بوتاکس چیست؟

بسیاری از افراد در مورد این درمان برای چین و چروک صورت، چیزهایی شنیده اند، ولی بوتاکس چیست؟ بوتاکس در واقع نام تجاری ماده ای است که تزریق آن به درون پوست، باعث از کار افتادن عضلات و جلوگیری از به وجود آمدن یا بدتر شدن چین و چروک می شود.

تزریق ژل

روابط عمومی 20 مرداد 1394

ژل های پوست از انواع مختلف مواد طبیعی و مصنوعی یا مواد ترکیبی ساخته می شوند و برای سال های طولانی برای تزریق به پوست  بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال می توان از ژل اسید هیالورونیک نام برد.

این ژل ها می توانند وضعیت ظاهری و زیبایی پوست فرد را اصلاح کنند و

تزریق چربی

روابط عمومی 20 مرداد 1394

انتقال و تزریق چربی عملی است که در آن چربی از بخشی از بدن، معمولاً شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود و جهت حجیم‌تر و بزرگ‌تر کردن به بخش دیگری، معمولاً سینه، صورت، چانه و باسن منتقل می‌شود. تزریق چربی در قرینه ساختن سینه‌ها نیز کاربرد دارد. به علاوه از تزریق چربی برای از بین بردن جای زخم‌های روی صورت و جوش و افزایش زیبایی و برجسته کردن لب ها نیز استفاده می‌شود. تزریق چربی که حدود یک ساعت زمان می‌برد، تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.

پروتز چانه

روابط عمومی 20 مرداد 1394

پروتز چانه یک روش درمانی زیبایی چانه  است که به تقویت و بهبود ویژگی های ظاهری صورت کمک می کند. افرادی که تصمیم دارند از این روش درمانی استفاده کنند، معمولاً احساس می کنند چانه آنها بسیار کوچک است یا با زوایای طبیعی صورت و گردن آنها همخوانی ندارد. در این کلینیک دو روش برای پروتز چانه به افراد متقاضی پیشنهاد می شود که عبارت از عمل جراحی و تزریق چربی و تزریق ژل در چانه است.

لیفت سینه و باسن

روابط عمومی 20 مرداد 1394

لیفت سینه (که به عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می شود) یک روش جراحی است که در آن از تکنیک های مختلف برای اصلاح ،رفع و درمان افتادگی سینه و بهبود ظاهر آن استفاده می شود. این عمل جراحی با تغییر موقعیت دقیق سر و یا بافت سینه و بالا کشیدن پوست آن انجام می شود. با انجام موارد متعدد جراحی لیفت سینه، جراحان این کلینیک دارای سطح تخصص به نسبت بالا در انجام عمل جراحی زیبایی سینه هستند و می توانند ظاهر زیبا و جوان سینه را برای افراد متقاضی بازیابی نمایند.

درمان افتادگی پلک

روابط عمومی 20 مرداد 1394

چشم‌ها، نقطه قوت صورت و نشان‌دهنده بسیاری از خصوصیات شماست و می‌تواند هر نوع حالت روحی اعم از شادی، غم خستگی و طراوت را منعکس کند. چشمهایی با پیل‌های فوقانی شل و آویزان (پوست اضافی) می‌تواند چهره شما را علیرغم شادی درونی تان، خسته و غمگین نشان دهد. گذر زمان با مسن شدن صورت و کاهش بافت های نگهدارنده پوست مانند کلاژن، به همراه نیروی جاذبه زمین، موجب شلی و آویزان شدن

درمان سیاهی و گودی دور چشم

روابط عمومی 20 مرداد 1394

چروک دور چشم، چین و چروک هایی هستند که از گوشه های خارجی چشم زمانی که فرد به میانه دهه بیست سالگی رسید، ایجاد می شود. این مشکل ممکن است در افرادی که به نحو مناسب از پوست خود مراقبت نمی کنند، زودتر و برای افرادی که مراقبت مناسب از پوست خود دارند، دیرتر ایجاد شود. به هر حال، چروک  و ترک دور چشم مشکلی، غیر قابل اجتناب است.

قرار ملاقات

  درخواست ارسال نشد.   Your email has been sent.
Captcha

تماس با مطب

  • آدرس مطب میرداماد :خیابان میرداماد ، تقاطع شریعتی ، پلاک 2، واحد 11  22229478 ( چهار خط )
  • آدرس مطب پیروزی : خیابان پیروزی - روبروی خیابان سوم نیروی هوایی پلاك 212  تلفن: 77486484 -77425903

تماس مستقیم با دکتر حسین احمدی

اینستاگرام

تلگرام